Sveiki

Kelionė Oresundo tiltu -
PATOGU IR PAPRASTA

Mes Kuriame

OresBro – jauna, novatoriška, šiuolaikiška komanda, siekianti palengvinti Lietuvos vežėjų, vežančių krovinius Oresundo (DK-SE) ir Didžiojo Belto (DK-DK) tiltais, darbą.


Kam skirta ši paslauga?

OresBro šią paslaugą siūlo Lietuvos transporto ir logistikos įmonėms, kurios veža krovinius ne tik Lietuvoje, bet transportuoja juos ir į/iš Danijos.


Ką mes darome?

Mūsų komanda Jums patogiausiu pasirinktu būdu rezervuoja bilietą Oresundo ir Didžiojo Belto tiltams. Jums tereikia mums paskambinti, parašyti elektroninį laišką ar tiesiogiai prisijungti prie mūsų sistemos ir savarankiškai įsigyti bilietą.


Kokia Jums iš to nauda?

Bilietų užsakymai skambinant ar rašant elektroninius laiškus ir laukiant kol kas atsiųs kodą, nėra efektyvus būdas užsakyti bilietus šiems tiltams. Naudodami mūsų sistemą bilietą gauti užtrunka kelias sekundes. Be to kadangi sistema visiškai automatizuota pas mus nėra savaitgalių, ne darbo ir švenčių dienų, bilietai prieinami ištisą parą 7 dienas per savaitę. Išankstinė bilieto rezervacija mūsų sistemoje teikia įvairiapusę naudą: taupote ne tik brangų savo laiką, bet ir pinigus:

  • Bilieto rezervacija bei pirkimas galimi bet kuriuo paros metu.
  • Atsiskaitydami grynaisiais už tilto paslaugas tektų mokėti Danijos arba Švedijos valiuta. Rezervuodami bilietą mūsų pagalba, už bilietą atsiskaitysite Lietuvos litais, taigi taip išvengsite įvairių valiutos keitimo mokesčių ir išvengsite didelių tarptautinių pavedimų mokesčių.
  • Esate garantuoti, kad atkeliavus prie Oresundo tilto neteks stovėti bilietų eilėse.

Nauda Jums

KAIP ORESBRO KOMANDA IŠSPRENDĖ PVM GRĄŽINIMO PROBLEMĄ

Bilietas Oresundo tiltui, kaip ir dauguma Europos kelių mokesčių, apmokestinamas pridėtinės vertės mokesčiu. Dažniausiai PVM galima susigrąžinti iš tos šalies, už kurios kelią mokate, mokesčių inspekcijos, tačiau neretai iškyla įvairių problemų: nesutampa PVM tarifo dydis, susigrąžinimo procedūros įvairiose valstybėse yra skirtingos.

Naudojantis OresBro paslaugomis, mokesčių susigrąžinimas tampa žymiai paprastesnis. Norėdama padėti tarptautinio transporto įmonėms nusimesti painią „popierizmo“ naštą. Rezervuojant bilietą mūsų svetainėje, visi mokesčiai mokami tik Lietuvoje, todėl:

  • Jums nereiks kreiptis į kitų šalių mokesčių inspekcijas ir tikslintis dėl pridėtinės vertės mokesčio dydžio.
  • Kadangi Jums nereiks teikti jokių paraiškų, neteks ir baimintis, kad galite pavėluoti ar praleisti tinkamą metą jų teikimui.
  • Mes neimame jokio komisinio mokesčio, kurio neišvengsite bilietą rezervuodami užsienio įmonių pagalba.
  • Privalumas akivaizdus: rezervuojant bilietą mūsų svetainėje vyksta prekyba tarp dviejų lietuviškų įmonių, todėl PVM susigrąžinimas Jums bus žymiai paprastesnis ir nesukels daugybės įvairių problemų.

Susisiekite

Vardas*

Įmonės pavadinimas

Telefonas

El. paštas*

Žinutė*

SUSISIEKITE

Mindaugas Čeponis
vadovas

Mob. +370 (682) 04 111
El. paštas tiltas@oresbro.ltREKVIZITAI

Mažoji bendrija Oresbro
Minijos g. 129 LT-93212 Klaipėda
Tel. 8-682 04 111
Įmonės kodas 302897651
PVM mok. kodas LT100007241516
SEB Banko sąskaita LT38 7044 0600 0786 0876

Kelionė Oresundo tiltu -
PATOGU IR PAPRASTA